Ankara Çelik Kepenk | Otomatik Kepenk Ankara | Kumandalı Kepenk Sistemleri

OTOMATİK KEPENKLER: Motorlu kepenkler Ankara, çeşitli kapı türleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çeşitli mağazalarda, otellerde, restoranlarda, bankalarda ve ofislerde uygulanabilir; Ankara Çelik Kepenkler, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Alanın azalması durumunda Otomatik Kepenk dışarıya veya içeriye, yanlara veya baş üstü olarak kurabilirsiniz; her türlü yapısal tasarım ve duruma uygundurlar. OTOMATİK KEPENK KALİTELİMİDİR? Otomatik sarmal kepenklerimiz, yüksek kaliteli yumuşak ve paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Uzmanlığımızdan yararlanarak, müşterilerimize kaliteli bir Otomatik Kepenk ürün yelpazesi sunuyoruz. Motorlu kepenklerimiz sağlam yapıdadır, dayanıklıdır ve yüksek mukavemetli metallerle üretilmiştir. KEPENKLER MANUEL NASIL AÇILIR ? Kepenk sistemleri: – Ölçüye göre motor farklılıkları oluşabilir bu sebeple, redüktörlü motorlarda manuel açma kolu yardımı ile. Endüstriyel tip kepenklerde ise kullanılan motorlar, zincir aktarmalı olması sebebi ile zincir yardımı ile açılabilmektedir. Kumandalı Kepenkler sorunsuz çalışır, kullanımı kolaydır ve bakımlıdır. Motorlu kepenkler çeşitli boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur ve piyasalarda büyük talep görmektedir. Bu otomatik panjurlar, ürünlerin daha uzun ömürlü olmasıyla sorunsuz bir çalışma gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken, uzaktan kumanda üzerindeki düğmeye basmaktır ve kepenk otomatik olarak yukarı / aşağı hareket edecektir. Otomatik Kapılar ve Kepenkler, pazardaki en rekabetçi fiyatlarla geniş bir otomatik sarmal kepenk yelpazesi sunma konusunda liderdir ve ayrıca müşterinin özel gereksinimlerini karşılar. Kalitesi iyi olan ve paranızın doğru […]

Yenimahalle Sineklik Sistemleri

Yenimahalle Sineklik Sistemleri Böceklere karşı açılan savaşta hem ucuz hem güvenli olan, Yenimahalle sineklik sistemleri ile haşereler gelmeksizin yok olmaktadır. İçerisinde kimyasal madde bulunan böcek ilacı yerine, doğal sineklik en doğru ve sağlıklı karar olmaktadır. Sineklik Sistemleri Nedir? İçerisinde saymakla bitmeyen mikrop barındıran ve camlardan gelen uçuşan böceklerden en doğal korunma yöntemi olan sineklik sistemi, camın görüntüsünü bozmadan dış cephesine takılan, özenle yapılan böcek koruyucusu olmaktadır. Yapılmasında hiçbir kimyasal madde olmayan sineklik sistemlerinin, her camın boy ebadına kadar yapımı, kişinin seçtiği modele, renge, desene ve en önemlisi bütçeye göre farklılık göstererek yapılmaktadır. Dikkat çeken görselliğiyle ve kullanışlı olmasıyla, özellikle de ebeveyn’lerin seçimi olmaktadır. Dilerseniz bu hizmeti güven içerisinde bizden alabilirsiniz. Sineklik Sistemleri Ne İşe Yarar?  Özellikle yaz aylarının saymakla bitmeyen çeşitli ve birçoğu zehirli olan böcekler, sinekler ve arılar ya da kaşıntı yapan ve özellikle bebekleri çok rahatsız eden sineklerden korumaya yarayan sineklik sistemleri, kişinin zevkine göre farklı seçenekleri ile müşterilere itinalı olarak sunulmaktadır. Hem böceksavar olan hem de havayı içeriye vermeye yarayan sineklik sistemleri, pencereye güzel görsellik de katmaktadır. Pencerenin dış kısmına takılmaya yarayan bu kullanışlı sistemi, kaliteye çok önem veren firmamızdan gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. Özellikle çocuklar için rahatsızlık veren böceklerin ve günlük yaşam kalitesini de düşüren bu durumu yok etmek […]

Sincan Kepenk Sistemleri

Sincan Kepenk Sistemleri Otomatik kepenk ve kapı sistemleri öncelikle güvenlik için tercih ediliyor. Özellikle çelik kepenkler saclardan bükülerek yapıldığı için en sağlam sistemler arasında yer alıyor. Herhangi bir şekilde açılması ya da yıpranması mümkün olmayan bu sistemler işyerleri ve depolar için en ideal ürünler. Öte yandan bu sistemlerin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise pratik bir uygulama olmasıdır. Tek bir tuş hareketi ile açılıp kapanan bir kepenk sistemi oldukça kullanışlı. Genel olarak kepenk sistemlerinde hareket sensoru gibi bir uygulama bulunmaz ve uzaktan kumanda ile basit bir şekilde çalıştırılır. Firmamız uzun süredir bu hizmeti veriyor ve bu alandaki en güvenilir firmalar arasındadır. Sincan kepenk sistemleri konusunda bir ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.  Diğer Kepenk Sistemleri Sincan kepenk sistemleri hizmeti veren firmamız çelik dışında alüminyum kepenk üretimi ve monte edilmesi konusunda da size yardımcı oluyor. Alüminyum sistemler çelik kepenkler kadar güvenilir olmayabilir. Ama mağaza, işyeri ya da deponuzu dışarıya karşı daha korunaklı hale getirme konusunda onlar da son derece işlevsel. Bu kepenk sistemleri lamellerden üretiliyor. Poliüretan dolgulu oldukları için bu lamellerden üretilen alüminyum kepenk sistemleri de hem kullanışlı hem de dayanıklı ürünlerimiz arasında yer alıyor.  Kepenk Sistemleri Nerelerde Kullanılır? Mağaza, depo ve dükkân dışında kepenk sistemleri bankalar, fabrika depoları, garajlar, ev […]

We help interesting companies create and improve industry products and services through long lasting relationships.

What We Do

Our Services

How are you compensated for your services?

Only after we have a firm understanding of your needs and goals, compensation for our services can take on one of these four forms:* Fee – Fee for the engagement. This could be a flat fee or an hourly fee.

* Fee arrangement – Management fee based upon your assets.

* Commission – if there were a particular product that fit your situation, we would be able to implement a product where the product company compensates us.

* Hybrid – Combination approach Each implementation strategy has its benefits and its draw backs. The key catalyst for making a decision is based on your situation.

Only after we have a firm understanding of your needs and goals, compensation for our services can take on one of these four forms:* Fee – Fee for the engagement. This could be a flat fee or an hourly fee.

* Fee arrangement – Management fee based upon your assets.

* Commission – if there were a particular product that fit your situation, we would be able to implement a product where the product company compensates us.

* Hybrid – Combination approach Each implementation strategy has its benefits and its draw backs. The key catalyst for making a decision is based on your situation.

What is the frequency in which financial planning engagements ...?

How often should someone have formal financial planning advice?

Is there a benefit to “diversifying advisors”?

How am I connected to my investments?

What is an independent financial professional?

What People Say

Testimonials

Their knowledge and value added services truly benefit the client!

Anna Fry

I have found Saturn to be a professional and dynamic group; it is a pleasure to do business with them.

Parker Robin

They are highly professional and work to find the best solutions for their clients

Jordan Ray

They are focused, interactive and professional. We find them to be true partners!

Isabelle Keith

I truly enjoy them as people also, which makes for a strong relationship that I hope will continue to grow.

Martin Doc

The Blog

News

Visit Us
Washington, DC 20002, US
Email Us
info@saturnthemes.com
Call Us
+44) 555 890767