OTOMATİK KEPENKLER:

Motorlu kepenkler Ankara, çeşitli kapı türleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çeşitli mağazalarda, otellerde, restoranlarda, bankalarda ve ofislerde uygulanabilir; Ankara Çelik Kepenkler, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Alanın azalması durumunda Otomatik Kepenk dışarıya veya içeriye, yanlara veya baş üstü olarak kurabilirsiniz; her türlü yapısal tasarım ve duruma uygundurlar.

OTOMATİK KEPENK KALİTELİMİDİR?

Otomatik sarmal kepenklerimiz, yüksek kaliteli yumuşak ve paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Uzmanlığımızdan yararlanarak, müşterilerimize kaliteli bir Otomatik Kepenk ürün yelpazesi sunuyoruz. Motorlu kepenklerimiz sağlam yapıdadır, dayanıklıdır ve yüksek mukavemetli metallerle üretilmiştir.

KEPENKLER MANUEL NASIL AÇILIR ?

Kepenk sistemleri: – Ölçüye göre motor farklılıkları oluşabilir bu sebeple, redüktörlü motorlarda manuel açma kolu yardımı ile. Endüstriyel tip kepenklerde ise kullanılan motorlar, zincir aktarmalı olması sebebi ile zincir yardımı ile açılabilmektedir.

Kumandalı Kepenkler sorunsuz çalışır, kullanımı kolaydır ve bakımlıdır. Motorlu kepenkler çeşitli boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur ve piyasalarda büyük talep görmektedir. Bu otomatik panjurlar, ürünlerin daha uzun ömürlü olmasıyla sorunsuz bir çalışma gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken, uzaktan kumanda üzerindeki düğmeye basmaktır ve kepenk otomatik olarak yukarı / aşağı hareket edecektir. Otomatik Kapılar ve Kepenkler, pazardaki en rekabetçi fiyatlarla geniş bir otomatik sarmal kepenk yelpazesi sunma konusunda liderdir ve ayrıca müşterinin özel gereksinimlerini karşılar.

Kalitesi iyi olan ve paranızın doğru değerini sağlayan otomatik panjurlu kapılar konusunda uzmanız. Otomatik kapılar ve otomatik panjurlar ile evinize, ofisinize veya ticari tesislerinize istenmeyen izinsiz girişlere karşı tam güvenlik sağlayın. Bugün bizimle iletişime geçin!

Kepenk Belirgin özellikleri:

  • Kurulumu kolay
  • Çalıştırması kolay
  • En üst düzeyde güvenlik sağlar

Teknik özellikler:

Galvaniz ve Alüminyum olarak, tüp motorlu ve endüstriyel motorlu olarak gerekli ölçü ve güçlü yapısıyla sizi güvende tutacaktır. Ürünlerimiz (Türk Malıdır)

Kepenkler, ihtiyaca göre delikli, mikro delikli 80’lik veya 120’lik Palet Kullanılmaktadır.

Ürün Detayları:

Yükseklik 600 cm
Malzeme Galvaniz Çelik
Açık Stil Otomatik
Genişlik 100 cm ila 700 cm