Beypazarı Ferforje Kapı Hizmeti

Beypazarı Ferforje Kapı Hizmeti

Ferforje kapılar görsel açılardan dikkat çekmeleri kadar ev ve iş yerlerinde sağlamlıkları nedeniyle de tercih edilen bir kapı türüdür. Ayrıca otomatik olarak fonksiyoneldir. Çeşitli ekipmanlar sayesinde otomatik olarak açılmaktadır. İsteğe bağlı kartlı sistem vs gibi teknolojik imkânlara sahip kapılardır. Genelde özel yapım olduğu için dilenilen ölçülerde yapılır. Müşterinin istediği renk ve tasarımlarda yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak zemin yüzeye raylı bir sistem kurularak da yapılabilir. Tekerlek sistemiyle beraber yapılan rayın üzerinde hareket edebilir. Kapının üzerine kurulacak motorla beraber otomatik kapıya dönüştürülebilir. Ayrıca çeşitli eklentilerle de kartlı, uzaktan kumandalı veya çipli hale getirilebilir. Siz de dilerseniz Ankara genelinde hizmet veren firmamızdan Beypazarı’ndaki ev ve işletmelerinize Beypazarı ferforje kapı hizmeti alabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Olarak Kullanma

Ferforje kapılar genelde farklı kullanım alanı vardır. İşyerlerinize olduğu gibi şık ve tasarım gözükmesi açısından site ve apartman kapısı, bahçenize yakışan şık bir kapı olarak Ferforje kapılar yaptırılabilir. Ferforje kapılar sağlamlığı ve estetik duruşuyla dikkatleri üzerine çekmede ve güvenliğinizi sağlamada etkilidir. Sizler de dilerseniz Beypazarı’ndaki evlerinize dekoratif olarak Beypazarı ferforje kapı hizmeti alarak ferforje kapılar yaptırabilirsiniz.

Garaj Kapısı Olarak Ferforje Kapılar

Garaj kapısı olarak tercih edeceğiniz Ferforje kapılar adeta teknoloji ile şık, estetik tasarımları birlikte buluşturmaktadır. Dilenilen renge boyanmasının yanı sıra zemine kurulacak ray sistemleriyle beraber tekerleklerin bu ray üzerinde hareketi imkânı sayesinde özel ölçülerde ve tasarımlarda kullanılabilir. Otomatik, şık ve sağlam bir yapısı vardır.

Bina Kapıları olarak Ferforje

Ferforje kapılar bina kapısı olarak ev ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilmeye başlanan bir üründür. Diğer Ferforje kapılar gibi bu tür Ferforje kapılar da sağlam bir yapıya sahiptir. İsteğe bağlı olarak da teknolojik ekipmanlar ve yazılımlar ile zenginleştirilebilir. Metal detektörü, radar, kartlı ya da şifreli geçiş sistemleri, buton gibi çok sayıda opsiyon yüklenilebilir. Uzaktan kumanda el vericisi de bu tür binalara yüklenmektedir. Sizler de dilerseniz uygun fiyat teklifleri ve ayrıntılı bilgi almak için Beypazarı ferforje kapı hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın...