Bala Bariyer Sistemleri

Bala Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri, araç yoğunluğu olan yerlerde trafik akışı kontrolünü sağlamada etkilidir. Bariyer sistemleri; iş yerleri, otoparklar, fabrikalar, garajlar gibi özellikle giren çıkanların kontrolü, kimin girip çıktığını belirlemekte etkilidir. iş yerlerinde çalışanların giriş ve çıkış saatlerinin kontrolü için önemlidir. Özellikle farklı fonksiyonlara sahip ürünlerdir. Farklı materyallerden farklı amaçlarda kullanılmak için özel olarak üretilirler. Yarı otomatik sistemlerdir. Çeşitli yazılımlar yüklenerek çalıştırılır. Kollu veya mantar bariyer sistemleri sayesinde kontrolsüz ve izinsiz giriş çıkışları engellemede etkilidir. Yazılımsal sistemler olduğu için vereceğiniz bütün planlamalar özel yazılımlarla sağlanır. Ankara civarında hizmet veren firmamız Bala civarında da hizmet vermektedir. İhtiyaç halinde Bala bariyer sistemleri hizmetini alabilirsiniz.

Kollu Bariyer Sistemleri

Otomatik bariyer sistemlerindedir. En dikkat çeken ve temel özelliği otopark takibi yapmada etkilidir. Otomatik hidrolik, dişli veya motorlu olarak da çalışabilirler. Kolları doksan derece yukarı kalkabilir. Bu kolları indirilerek de araç geçişi engellenir. Parmak izi, kartlı geçiş ve yüz tanıma sistemleri içeren teknolojik ve fonksiyonel güvenlik ürünleridir. Özellikle bilet verme, giriş çıkış kontrol, plaka tanıma hizmetleriyle dikkat çeker. Araç geçişlerini kısıtlama imkânı da sağlar. Ankara ve civarında hizmet veren firmamızdan ürünlerin ayrıntılarını, kullanılan materyal ve programlar hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için Bala bariyer sistemleri hizmeti veren firmamızı arayabilir, bariyer sistemleri hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar bariyer sistemleri özellikle farklı türlerde üretilebilirler. Mekanik, mantar ya da manuel mantar bariyerler, hidrolik mantar bariyerler, Pnomatik mantar bariyerler olarak çeşitli türlere ayrılır. Özellikle yoğun güvenlik ihtiyacı olan yerlerde gereklidir. Tesis girişleri, limanlar, Bina, konsolosluk, elçilik, Banka, alışveriş merkezleri, araç trafiğine kapalı olan yerler gibi çoğu alanda kullanılabilir. Yerin altına gömülüdür. İşlev halinde özellikle yerin altından çıkan pnoatik veya hidrolik olan sistemlerdir.  Uzaktan kumanda, plaka tanıma ve kartlı geçiş özellikleri olabilir. Kollu bariyerlere nazaran daha küçük ve estetik, şık duruşları vardır. Sizler de Bala civarında bulunan işletmenize Bala Bariyer Sistemleri hizmeti veren firmamızdan bu hizmeti gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın...