Nallıhan Bahçe Kapı Sistemleri

Nallıhan Bahçe Kapı Sistemleri

Bahçe kapıları, istenilen özelliklere göre belirlenebilir. Uzaktan kumandayla ya da farklı sistemlerle açılan bahçe kapı sistemlerinin kurulumunun yapılması mümkündür.

Dairesel Açılır Bahçe Kapı Sistemleri

Nallıhan bahçe kapı sistemleri içinde bahçenin özelliklerine göre tercih edilecek sistemlerden bir tanesi dairesel açılır bahçe kapı sistemleridir. Estetik görünümü nedeniyle tüm bahçelerde tercih edilebilir. Yer sıkıntısı olan tek bahçeli evlerin bahçeleri için gayet uygun kapılardır.

Uzaktan kumandayla, butonla ya da kartlı sistemle açılan dairesel açılır bahçe kapıları yapılabilir. Bu tür kapıların otomatik açılması için bir motor sistemine ihtiyacı vardır. Motorlar hidrolik ve mekanik olmak üzere iki türdür. Bunlardan herhangi biri bahçenin ve kapının özelliklerine göre tercih edilebilir.

Yana Kayar Otomatik Kapılar

Yere yerleştirilen bir rayın üzerinde hareket eden kapı mantığıyla çalışan bahçe kapılarıdır. Nallıhan bahçe kapı sistemleri içerisinde özellikle sitelerde, endüstriyel yapılarda, fabrikalarda ve girişi geniş olan müstakil evlerde tercih edilebilen bir sistemdir. Ray üzerindeki kapı kayarak açılır ve kapanır.

Bir motor ile kapının otomatik olarak rayın üzerinde kayması sağlanabilir. Akülü ya da elektrikli olarak farklı motor tipleri mevcuttur. Dairesel açılır kapı sistemlerinde olduğu gibi yana kayar otomatik kapılar da kumanda ile buton ile ya da kartlı sistemle açılabilir. Ancak genel olarak kumanda ile açılması tercih edilir. Nallıhan bahçe kapı sistemleri üzerinde bulunan fotosel sayesinde, kapıdan geçen bir araç ya da yaya varken kapanması mümkün değildir. Güvenliği bu fotoseller ile sağlanmış olur.

Kollu Bariyer Sistemler

Bu kapı sistemleri genellikle sitelerin ya da iş yerlerinin park yeri girişi için tercih edilir. Hastanelerin ya da büyük kurumların otoparklarına gün içinde birçok araç girip çıktığından bu tür hızlı açılıp kapanan kapı sistemleri uygun olur.

Kollu bariyerin geçiş sonrası kapanması için belirli bir süre ayarlanır. Böylece araçlar geçtikten sonra kendiliğinden kapanır. Fotosel düzeneği, kollu bariyer sistemlerine de konulduğu için, araç geçerken kapanması söz konusu olmaz. Kollu bariyer sistemleri uzaktan kumanda ile buton ile ya da kartlı sistem ile çalışabilir. Tüm bahçe kapısı sistemleri için firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

Son Gönderiler

Yenimahalle Sineklik Sistemleri

Yenimahalle Sineklik Sistemleri Böceklere karşı açılan savaşta hem ucuz hem güvenli olan, Yenimahalle sineklik sistemleri ile haşereler gelmeksizin…

Şereflikoçhisar Sineklik Sistemleri

Şereflikoçhisar Sineklik Sistemleri Özellikle yaz aylarında havada uçuşan canlıların çok fazla olması yaşam alanlarımızda bizlere çeşitli…

Sincan Kepenk Sistemleri

Sincan Kepenk Sistemleri Otomatik kepenk ve kapı sistemleri öncelikle güvenlik için tercih ediliyor. Özellikle çelik kepenkler…

Bir Yorum Yazın...