Neler Yapıyoruz ?

Neler Yapıyoruz ?

Sektörün en iyileri arasında yer alan firmamız ürün çeşitliliği sayesinde hemen herkesin gereksinimlerine cevap vermeye çalışıyor. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

Kepenk sistemleri
Bahçe kapı sistemleri
Garaj kapısı
Bariyer sistemleri
Ferforje kapılar
Sineklik ve panjur sistemleri
Gibi ürün ve hizmet seçeneklerimiz bulunuyor. Bunların yanında iş yerleri için tasarlanan fotoselli kapı sistemleri ile ilgili hizmetlerimiz de bulunuyor. Tüm ürünlerimizin ev ve iş yerlerine uyumlu olacak şekilde olmasına özen gösteren bir firmayız. Gerekli ölçüler alınarak gereksinimler doğrultusunda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Hizmet çeşitlerimiz arasından müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre birden fazla alanda bizlerden yardım alma şansına da sahipler.

Kepenk Sistemleri Nedir?

Bir iş yerinin güvenlik derecesini en iyi belirleyen konu iş yerinin girişinde bulunan kapılardır. Firmamızda bunun bilincinde olan bir firma olduğundan iş yerleri için çelik kepenk sistemleri yapıyor. Eski kepenk sistemlerinden çok farklı olan bu ürünler tamamen otomatik sisteme sahiptir. Kumanda yardımı ile açılıp kapanan sistemler açılış sırasında ses çıkarmıyor ve insanları rahatsız etmiyor. Bunun yanında işlevselliği çok yüksek olan bu ürünlerimiz estetik bir duruş açısından da iş yerinize profesyonel bir hava veriyor. Dayanıklı olması, ses izolasyonu sağlaması ürünlerimizin en önemli özellikleri arasında bulunuyor. Bu ürünlerin standartları en iyi şekilde karşılamasına büyük özen gösteriyoruz.

Bahçe Kapısı Sistemleri Çeşitleri

Bahçe kapıları iş yerleri ve ev bahçeleri için farklı tasarımlarda üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin görsel açıdan şık durması ve işlevsel bir kullanıma sahip olması büyük bir önem taşıyor. Firmamızın sunduğu bahçe kapıları müşteri gereksinimlerine göre tasarlanmış olan ürünlerdir. Uzaktan kumanda ile de çalıştırılabilen bahçe kapıları geçişleri kolaylaştıran bir yapıya sahiptir.

Bariyer Sistemleri

Birçok alanda önemli bir işleve sahip olan bariyer sistemleri araç geçişlerinin kontrolü açısından önemli olan ürünlerdir. Firmamız tarafından sunulan bu ürünler sağlam gövde yapısı ve dayanıklı motoru ile uzun yıllar kullanılabilecek bir sisteme sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeden üretilen bu ürünler sayesinde giriş yerlerinde düzeni büyük ölçüde sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın...