Kalecik Bariyer Sistemleri

Kalecik Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri belirli alanlara giriş çıkış kontrolleri için önemli sistemlerdir. Belirli alanların güvenliği için idealdir. Çeşitli uzunluklarda, genişlikte üretilirler. Tamamen kapatılabilir ya da açılabilir. Emniyet sistemleri, akıllı kol, loop detektörler içerebilir. Geçen araçların zarar görmemesi için çeşitli güvenlik mekanizmalarına sahiptir. Sizler de Kalecik civarında hizmet veren firmamızdan ayrıntılı Kalecik bariyer sistemleri hizmeti hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Bariyer Sistemlerinin Çalışma Mekanizması

Çeşitli teknik donanımlara sahiptir. Otomatik bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Ayrıca güvenlik yazılım paketleri de özel olarak kullanılmaktadır. Bariyer, yerin altına geçtiğinde ve üzerinde araç varsa emniyet fotoseli, loop detektörü gibi yapıları sayesinde asla araç varken bariyer çıkmaz. Bariyer kolunun altında araç varsa bariyer kolunu hareket ettiremezsiniz. Koruma mekanizmaları bozulsa dahi akıllı kol özelliği sayesinde cismi algılar. 1-6 saniye arasında açılıp kapanma özellikleri değişir.

Otomatik Kollu Bariyerler

Bu tür bariyer türleri otomatik çalışma prensipleri ve kol yapısı ile dikkat çeker. Elektrik motorlu bir kol sistemine bağlı biçimde çalışır. Bu tür bariyer türleri için özel yazılımlar mikroçiplere kaydedilir. Komutlarla çalışırlar. Uzaktan kumanda, kart okuyucu elektrolitleri, buton kontrolü geçiş izni kontrolü gibi özellikleri vardır. Emniyet fotoseli ile manyetik loop detektörü bağlantısı sayesinde otomatik kapanma zamanlı olarak ayarlanabilir. Elektrik kesintileri sırasında da bariyer kolunun manuel kullanıma sahiptir. Bu tür bariyer sistemleriyle beraber firmanızı Kalecik bariyer sistemleri ile korumanız mümkündür.

Road Blocker

Bu tür bariyer sistemleri üst düzey güvenlik isteyen yerler başta olmak üzere çeşitli yerlerde de kullanılabilir. Sağlam materyaller kullanılarak yapılan sistemlerdir. Bunlar da aynı şekil de otomatik bariyerlerdir. Manuel çalışma imkânına da sahiptirler. Hapishane, kamu kuruluşları, alışveriş merkezleri için idealdirler.

Mantar Bariyer Sistemleri

Sık kullanılan bir bariyer sistemidir. Trafiğe kapalı alanlarda, tesis ve bina girişlerinde kullanıma uygundur. Hidrolik ya da pnömatik çalışabilir. Üretim materyali ve fonksiyonlarına göre çeşitli sınıflandırma yapılmaktadır. Plaka okuma kartı, kartlı geçiş ve uzaktan kumanda gibi fonksiyonları vardır. Siz de Kalecik civarındaki işletmenize Kalecik bariyer sistemleri yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Son Gönderiler

Yenimahalle Sineklik Sistemleri

Yenimahalle Sineklik Sistemleri Böceklere karşı açılan savaşta hem ucuz hem güvenli olan, Yenimahalle sineklik sistemleri ile haşereler gelmeksizin…

Şereflikoçhisar Sineklik Sistemleri

Şereflikoçhisar Sineklik Sistemleri Özellikle yaz aylarında havada uçuşan canlıların çok fazla olması yaşam alanlarımızda bizlere çeşitli…

Sincan Kepenk Sistemleri

Sincan Kepenk Sistemleri Otomatik kepenk ve kapı sistemleri öncelikle güvenlik için tercih ediliyor. Özellikle çelik kepenkler…

Bir Yorum Yazın...