Bahçe Kapı Sistemleri

Bahçe Kapı Sistemleri

Ankara bahçe kapı sistemleri özellikle kullanıcısına çok fazla sayıda avantaj sunan bir üründür. Evler, iş yerleri, siteler, apartmanların girişinde veya çıkışında etkilidir. Bahçe kapısı sistemleri özellikle herhangi bir sıcak ya da soğuk havalardan, yağmur, kar vb. hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan güvenli şekillerde giriş ve çıkış yapmanıza yardımcı olur. Özellikle bahçe kapısı sistemleri bu açıdan avantajlıdır. Müşterisine huzuru, rahatlığı, güveni ve konforu aynı anda sunar. Özellikle giriş ve çıkışın yoğun olduğu yerlerde kullanmak avantajlıdır. Özellikle otomatik olan bahçe kapısı sistemleri arabadan inmeden ya da kaldırıma park etmeden, evinizden çıkmadan açma ve kapama işlemini yaptırmada yardımcıdır. Güvenlik açısından bakıldığında dışarıdan gelecek istenmeyen yabancı ziyaretçilere karşı güvenlik bariyeri oluşturmada etkilidir.  Tek bir komut işlemi otomatik bahçe kapısı sistemlerinde yeterlidir.

Kapı Otomasyon Sistemleri ve Avantajları

Kapı otomasyon sistemleri fonksiyonel olmasının yanı sıra kullanıcısına avantajlar sunar. Sıcak ya da soğuk veya yağışlı günlerde aracınızdan inmeden ve kapıları elle açma zahmeti çekmeden bir tuşa basarak kolay bir şekilde kapınız kendiliğinden açılıp kapanır. Müşteri mülkiyetine herhangi bir zarar vermeden tüm ortamlara uygun montaj ve kısa sürede montaj yapabilme olanağı sunar. Manuel kullanım imkânı olan ürünlerdir. Elektrik kesintilerinde pratik bir biçimde motoru devre dışı bırakabilmektedir. Kapılar genellikle elle kontrol edilebilir. Özellikle paslanmaz yapısı sayesinde paslanmaz ve kolayca temizlenir. Kapı otomasyon sistemleri bu açıdan korunaklıdır. Sizlerde Ankara ve civarında hizmet veren firmalardan Ankara’daki ev ve işyerlerine özel Ankara bahçe kapısı hizmeti alabilirsiniz.

Bahçe Kapılarına Genel Bakış

Bahçe kapıları farklı materyallerden özel olarak farklı tasarımlarda üretilebilirler. Özel üretim olup ölçü alınarak yaptırılır. Yana kayar kapılar belirli bir ray sistemi üzerinde kayan bir kanat bulunur. Özellikle geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişlerde dairesel kapıların açılması için yeterli alanların bulunmadığı durumlarda idealdir. Dairesel kapılar ise dair girişlerde etkilidir. Genel olarak villa vb. yerlerde tercih edilir. 300 ya da 400 kg çalıştırabilen motorlarla çalışma voltajı düşük sistemler tercih edilebilir. Garaj kapıları ise daha çok hırsızlığa ve iklim koşullarına karşı koruyan ve kepenk mantığıyla çalışan kapı türleridir. Ankara’daki ev ve iş yerleriniz için Ankara bahçe kapı firmaları ve bahçe kapı sistemler hakkında hizmet veren firmalardan ayrıntılı bilgi alınabilir.

Bir Yorum Yazın...