Altındağ Bahçe Kapı Sistemleri

Altındağ Bahçe Kapı Sistemleri

Bahçe kapısı tercihi açısından en çok ilgi gören tür olan otomatik bahçe kapıları, araç geçişlerine kolaylık sağlamak, insanların geçişini kolaylaştırmak, kontrol sağlamak (herhangi bir sensör ya da kumanda sistemi yardımı ile) ve korumak amacıyla son yıllarda çokça kullanılmaktadır. Bu kapı sistemlerinde en önemli özellik ise kolay giriş ve çıkış sağlayabilmesidir. Güvenlik konusunda da oldukça kolaylık sağlamakta ve sağladığı zaman tasarrufu ile en kullanışlı bahçe kapı sistemi haline gelmektedir. 

Profesyonel Kapı Sistemleri

Firmamız, Altındağ bahçe kapı sistemleri olarak en büyük temennimiz size vaat ettiğimiz güvenden ibarettir. Size bu güveni vermemiz ve güvenliğinizden kesin kez emin olmamız da marka vizyonumuzdan geçmektedir. İşte tam olarak bu nedenden ötürü de kullandığımız malzemelerin kalitesini oldukça özen ve dikkat ile seçmekte, size sağlayacağımız hizmetten en üst düzeyde faydalanmanızı sağlıyoruz.

Neden Altındağ Bahçe Kapı Sistemlerine Güvenmelisiniz?

Her insan gibi sizin de aklınızda soru işaretleri olması doğaldır. Ancak emin olduğumuz bir şey varsa da o, kullandığımız ürünlerimizin kalitesidir. Altındağ bahçe kapı sistemleri bünyemizde kullandığımız kapılarımızı birinci sınıf ferforjeden imal edip yerine montajını yapıyoruz. Yani ürünlerimizi kullanma esnasında gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Bahçe Kapı Modellerimiz

Altındağ bahçe kapı sistemleri olarak size en iyi hizmeti verebilmek adına farklı şekillerde farklı ihtiyaçlara yönelik bahçe kapılarımız mevcuttur. Modellerimiz, 90 derece açılır bahçe kapısı ve yana kayar bahçe kapısı olarak ikiye ayrılmaktadır. 90 derece açılır bahçe kapısının ise en iyi bileşeni iyi bir motordur. Çünkü bu tip kapılar sert hava koşullarına dayanmak zorundadır. Yana kayar bahçe kapıları, ray üzerinde kaymakta olan tek bir kanattan meydana gelmektedir. Haliyle de açma ve kapama süresince dar ve uzun bir boşluğa ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür kapılar yokuşlarda, dairesel kapı konulamayan alanlarda ve geniş girişlerde tercih edilir. İki modelimizde de kaliteden ödün vermeyerek size sunduğumuz hizmetin bir kuruşunu bile çöpe atmamaktayız. Güvenilir ve sizi önemseyen bir firmadan aldığınız bahçe kapısı, gelecekte oluşacak riskleri en aza indirmenizde önemli bir rol oynar.

 

Bir Yorum Yazın...