Bariyer Sistemleri

Araçların geçişini düzenlemek ve kontrol etmek için kullanılan en iyi sistemler bariyer sistemleridir. Bariyer sistemlerimiz hem kamu alanlarında hem de özel alanlarda kullanılabilen kontrol sistemleri olarak dikkati çekiyor. Hem araç trafiğinin yoğun olduğu hem de fazla olduğu yerlerde rahatlıkla bu sistemlerden yararlanabilirsiniz. Kontrol ünitesi ve motor sisteminden oluşan bariyer sistemler paslanmaz çelik gövdelere sahiptir. Aynı zamanda yoğun kullanım gerektiren yerler için de ideal ürünler olarak tasarlanıyor. Araç geçişlerini düzene sokan ve bu araçların geçişinin daha hızlı olmasını gerçekleştiren bir motor yapısına sahiptirler. Bu ürünlerin avantajları oldukça geniştir ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış olan ürünlerdir.

Bariyer Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Çeşitli alanlarda kullanımı bulunan bariyer sistemlerinin çok fazla avantajı olduğu söylenebilir. Bu avantajların başında da kontrol sisteminin çok pratik bir biçimde sağlanabilmesi geliyor. Otopark girişlerinde bulunan bariyer sistemleri hem girişlerde hem de çıkışlarda plakaların okuma sistemi sayesinde kolayca okunmasını sağlar ve araçların daha kolay şekilde girip çıkmasına olanak tanır. Bunun yanında belli gün ve saatlerde de geçişlerin sınırlandırılmasına yardımcı olan ürünlerdir. Tüm araçların giriş ve çıkışlarını kayıt altına alarak rapor çıkarmada çok yardımcı bir sistem olarak öne çıkmaktadır. Otomatik bariyerler yol tuzakları, kapanlar, road blockerler yardımı ile ters yönlü girişler ile yaya yollarını daha güvenli bir hale getirmektedir. Firmamızın sunduğu bariyer sistemlerinde müşteri ihtiyaçlarına göre de farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bunların yanında bariyer sistemlerinin en büyük artısı bu ürünlerin kullanımı sırasında hiçbir şekilde beceri gerektirmiyor olmasıdır. Herkes bu sistemleri çok rahat şekilde kullanabilmektedir.

Bariyer Sistemleri Kullanım Alanları Nerelerdir?

Kullanım yerlerine göre bariyer sistemleri farklı çeşitlerde üretiliyor. Firmamızın sunmuş olduğu bariyer sistemleri konusunda müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak en iyisi olacak şekilde hizmet veriliyor. Müşterilerimizin bu bariyer sistemlerini nerede ve nasıl kullanacağı bizim için önemli bilgilerdir. Hastane girişlerinde, okul kapılarında, otopark girişlerinde, özel şirketlerin bahçe girişlerinde, birçok kamu alanı girişinde kullanılabilen güvenlik önlemleridir. Dayanıklıdır ve uzun yıllar sizlere sorun çıkarmadan kullanılabilecek olan ürünlerdir.