Sineklik sistemleri

Sineklik sistemleri, özellikle yaz aylarında sinek vb. haşerelere karşı kullanıcı odaklı özel olarak üretilen ve bulunduğu mekânı haşere dışında toz ve kir gibi dış etmenlere de karşı korumayı hedefleyen özel üretim araçlardır. Son derece kullanışlıdır. Özellikle sinek vb. haşerelerin taşıdığı mikropların ev veya iş yerinize geçmesini engellemede en etken yöntemlerdir. Özellikle insan sağlığına herhangi zararı olan kimyasal maddeleri kullanmadan haşere guruplarıyla mücadele etmede etkilidir. Özel olarak üretilen Ankara ve geneline hizmet veren firmamız Ankara sineklik sistemleri, özel olarak üretmektedir.

Neden Sineklik Kullanılmalı?

Sinek ve haşerelerden korunmak için uzun vadede daha hesaplı ve herhangi insan sağlığına zararlı kimyasallar, sinek öldürücü elektrikli aletler, spreyler ve kremler gibi dezavantajı fazla olan ürünleri kullanma derdinden kurtulursunuz.

  • Sinek kovucu olarak özel üretilen kovucu kremler ve sprey türevi ürünler insan sağlığına zararlı kimyasallar içerir. Bu kimyasallar da insanlarda çeşitli deri hastalıklara neden olur. Bu paraben ve türevlerini içeren maddeler kanserojendir. Bu tür ürünler çocuk veya yetişkin fark etmeksizin uzak durulması gereken ürünlerdir.
  • Elektrikli sistemler de doğaya ve ekosisteme zarar verir. Haşere de olsa bir böcek türünün nesli tükenme noktasına gelmesi besin zincirini olumsuz etkiler.
  • Klasik ilaçlama metotları ise ozon tabakasına ciddi zararlar vermektedir. Özellikle bu ilaçların ambalaj üretimi, üretim atıkları su kaynaklarına ve toprağa karışarak ciddi sorunlara neden olmaktadır.
  • Ancak sineklik sistemlerinde kullanılan hammaddeler doğaya zarar vermez. Uzun vadede ekonomik olup çeşitli kimyasallarla temasa bağlı sağlık sorunu derdinden sizi kurtar.

Sineklik Türlerine Genel Bakış

Sineklik türleri de artık eskiye oranla çok daha fazla gelişme gösterdi. Teknolojik fonksiyonlar ve materyali tasarım renk çeşitliliğine gidildi. Yatay ve dikey ya da her iki yönden birinde özel olarak açılma imkânı olan sineklik sitemleri mevcuttur. Her türlü doğrama kapının kullanımı için uygundur. Stor, pilisi, menteşeli, sürme, akordeon (katlanır), sabit, motorlu, cam balkon, kedi (çelik tel) gibi çok fazla çeşitte üretilirler. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi, ölçü alımı gibi işlemler için Ankara sineklik sistemleri firmaları arasında sağlam referansları olan firmamızı arayabilirsiniz.