Panjur Sistemleri

Konutların çeşitli kısımlarına yaptırılan panjur sistemleri oldukça önemli ürünlerdir. Birçok yönden faydaları bulunan bu panjur sistemleri farklı çeşitlerde üretilmektedir. Firmamızın sunduğu panjurlarda bulunan çeşitler alüminyum panjurlar ve monoblok kutulu panjur sistemi çeşitler vardır. Bu ürünlerin çok tercih edilmesi sunduğu birçok önemli avantajdan kaynaklanmaktadır. Alüminyum panjur sistemleri çalışma prensiplerine göre motorlu, kumandalı ya da manüel olarak tasarlanan ürünlerdir. Bu ürünlerde motorlu olan çeşitleri ister sıva altı isterse sıva üstü duvar butonu olarak idare edilebilmektedir. Monoblok kutulu panjur sistemleri ise panjur için toplanacak bir yuva bulunmayan ve pencerenin üst kısmında toplanan panjur sistemidir. Müşterilerimizin gereksinimleri için hangi sistem iyi ise o ürünü öne çıkarıyoruz.

Panjur Sistemlerinin Faydaları

Panjur sistemleri eskiden lüks olarak görünse de günümüzde tamamen gereklilik haline gelmiştir. Bu ürünlerin yapımında son derece dayanıklı malzemeler kullanılıyor. Bu dayanıklı malzemeler sayesinde panjurlar son derece sağlam olarak üretiliyor ve bu da dışarıdan içeriye bir müdahaleyi etkisiz hale getiriyor. Özellikle de hırsızlık olaylarını büyük oranda önleyen sistemlerdir. Hırsızlara karşı önemli bir caydırıcılığı vardır da denilebilir. Panjur sistemlerimizin bir diğer faydası da güneş, yağmur ya da fırtına durumlarında evin içerisini koruma alır. Mevsim etkilerinin içeriye girmesini büyük ölçüde azaltır bu da evlerin daha güvenilir ortamlar hale gelmesine yardımcı olur. Mahremiyete önem veren müşterilerimizin ilk tercih ettikleri ürünlerdir. Çünkü bu panjurlar istenilen seviyeye kadar açılabilir ve kapanabilir. Bu da içerisinin görünmesine engel bir durum oluşturur. Bir diğer olumlu yanı da evden uzak kalınacağı zaman tüm panjurlar kapatılarak eve büyük oranda bir koruma sağlamaktadır. Çok dekoratif ve şık ürünlerdir. Bu da mekânların daha modern görünmesine yardımcı olur.

Panjur Sistemlerinin Kullanım Özellikleri

Panjur sistemlerimiz model alternatiflerine göre farklı kullanımlara sahiptir. Motorlu olan ürünlerimizin bazıları uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Aynı zamanda bu ürünlerimizde rüzgâr, yağmur ve güneş sensoru da bulunuyor. Zaman ayarına sahip olan ürünlerimiz güvenlik açısından da ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu ihtiyaç için ürünlerimizde güvenlik askı kilit sistemi bulunuyor.