Fotoselli Kapı Hizmetleri

Birçok binada görmeye alışık hale geldiğini fotoselli kapı modelleri firmamız tarafından farklı modellerde sunuluyor. Bu kapılar otomatik kapıları olarak da bilinmektedir. Bu kapı sistemlerini genelde çok yoğun giriş ve çıkış yaşanan yerlerde uyguluyoruz. Kapıların kendiliğinden açılıp kapanması en önemli özelliğidir. Hızlı hareket özelliği, modern duruşu ve mekân ile kusursuz uyumu bu kapıları popüler hale getiren özellikleridir. Bu kapı sistemlerini müşterilerimizin isteklerine göre tek tarafa ya da iki yana açılacak şekilde hazırlayabiliyoruz. Ölçüleri mekâna tam uyumlu olan fotoselli kapı çeşitlerimiz aynı zamanda mekân gereksinimlerini de en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu kapı sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de meydana gelebilecek kaza durumlarına karşı programlanmış kapılar olup insanların sıkışarak zarar görmesini engelleyecek şekildedir.

Fotoselli Kapılar Neden Tercih Ediliyor?

Fotoselli kapıların tercih edilmesinin en önemli nedeni mekânlara giriş çıkışı daha kolay hale getirmektir. Bu kapı modelleri son derece pratik bir kullanım sunuyor. İnsanların elinin değmesine gerek kalmadan otomatik olarak açılması özellikle son derece beğenilen bir özelliktir. Mekânların hem girişlerine hem de çıkışlarına uygulanabilen bu kapılar çok kullanışlıdır. Cam kapı sistemi olması temizlenmesini de kolay hale getiriyor. Normal cam siler gibi bu kapıların da temizliğini yapabilirsiniz. Günümüzde birçok mekânın vazgeçilmez kapı modelleri haline gelmiştir.

Fotoselli Kapı Modellerinin Kullanım Alanları

Bu kapılar çok kalabalık mekânlarda kullanılmaktadır. Adliye, nüfus dairesi gibi çok fazla insanın bulunduğu kamu alanları en çok tercih edilen alanların başında geliyor. Bunun yanında market ve mağazalarda da kullanılabilen sistemlerdir. Güvenlik sistemlerine destek veren bu kapılar sağlık kuruluşlarında, hastanelerde ve eczanelerde de kullanılabilmektedir. Son yıllarda ise görünümün şıklığı ve modern duruşu sayesinde birçok apartman girişinde de kullanılmaya başlandı. Özellikle de güvenlik sistemi olan residance gibi sitelerde çok fazla tercih ediliyor. Ürünlerimiz el değmeme özelliği olduğu için gıda üretim tesislerinde de çok fazla tercih edilmektedir. Bu ürünler sayesinde kış aylarında hava sirkülâsyonu engellenir ve içerisinin ısısı dışarıya gitmez. Yaz aylarında da sıcak havayı tamamen dışarıda bırakır.