Ferforje Kapı Hizmet

Ferforje kapı, özel üretim olarak üretilen kapı çeşitlerindendir. Farklı ve estetik tasarımları bulundukları ortama şık bir hava katar. Bunun yanı sıra ferforje kapılar son derece sağlam ve dayanıklıdır. Bu yüzden de özellikle müstakil evler ve villada tercih edilir. Görünüş olarak da göze hitap etmesinden ziyade bulundukları ortama elit, zengin ve otantik bir hava kattıkları da su götürmez bir gerçektir. Ev ve iş yerleri başta olmak üzere çok farklı kullanım alanları mevcuttur. Bahçe kapısı, garaj kapısı, bina kapısı olarak da üretilirler. Siz de Ankara’da bulunan ev veya iş yerlerinize Ankara ferforje kapı yaptırabilirisiniz.

Ferforje Bina Kapısı

Otomatik, sürgülü veya yana kayar şekilde isteğe bağlı olarak özel üretilen kapılardır. Özellikle yana kayar ve otomatik modellerde motor sistemleri, metal kütle dedektörü, buton, radar, kartlı veya şifreli geçiş, opsiyonel kumanda sistemleri içerebilir. Ayrıca uzaktan kumanda verici sayıları istenilen sayıda özel olarak üretilebilir. Ankara’da bulunan ev ve iş yerlerindeki bina kapıları için Ankara ferforje kapı sistemleri hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ferforje Garaj Kapısı

Dayanıklılıkları dışında görsel açıdan ev ve iş yerlerine farklı bir hava katılan, dilenilen renge, istenilen tasarıma özel olarak üretilirler. İsteğe bağlı olarak zemine bağlı ray sistemleri, tekerlek sistemleri eklenebilir. Garaj kapısının üzerine kurulu olarak motor bulunur. Ayrıca yine isteğe bağlı olarak da otomatik garaj kapısına da dönüştürülebilir. En ve boy konusunda ölçü alınarak özel üretilen ürünlerdir.

Ferforje Bahçe Kapısı

Ferforje bahçe kapıları ev ve iş yerlerinin girişine özel olarak üretilebilen kapılardır. Dilenilen renk, ölçü ve desenlerde üretilir. Estetik açıdan ele alındığında bulundukları ortamı tek başlarına güzelleştirme imkanına sahiptirler. Sağlamlık açısından ele alındığında nerede ise bütün hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Özellikle ferforje villa kapıları özel renk ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sürgülü modelleri olabileceği gibi başka şekillerde yana kayar şekillerde üretilebilirler. Otomatik sistem olanağı bulunan ferforje bahçe kapısı çeşitleri mevcuttur. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi, yerinde keşif hizmeti almak için Ankara ferforje kapı firmaları arasında yer alan firmamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.