Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

İş yerlerinin ve garaj bölümleri için tasarlanan kepenkler hayati öneme sahip ürünlerdir. Güvenliği sağlamak adına birçok alternatif olsa da en büyük güvenlik sistemlerinden birisi otomatik kepenk sistemleri olduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır. Firmamız kepenk kapı sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren bir firmadır. Çok farklı modellerde hazırladığımız kepenkler son derece güvenilir bir tasarıma sahiptir. Bunun yanında model alternatiflerimiz de oldukça geniştir. Kalite politikamız çerçevesinde müşterilerimize hemen her türlü desteği veriyoruz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kepenkler sayesinde mekânlarınızın daha da güvenilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kepenk konusunda her zaman en iyi malzemelerden üretilmiş ürünlerin satışını yapmaya gayret ediyoruz. Dış etkenlerden kolay kolay etkilenmeyecek olan bu sistemler en iyi teknolojiye göre üretilmişlerdir. Gerek kepenk sistemlerinde gerekse bahçe kapı sistemlerinde müşterilerimize en iyisini sunuyoruz.

Kepenk Modellerinde Kalite Anlayışımız

Kaliteye her zaman önem veren firmamız aynı zamanda müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. Gerek ürünlerin kalitesi gerekse montaj sırasındaki işçiliğin kalitesi her zaman dikkat ettiğimiz hususlar arasında bulunuyor. Modellerimiz oldukça geniş bir skalaya yayılıyor. Hemen her türlü modelde kepenk modeli yaptırabilirsiniz. Malzemelerin kalitesi ve işçilik sayesinde ürünler uzun yıllar kullanılabilecek kapasitedir. Standartlara uygun şekilde tasarlanan ürünler kullanımı kolay olmasının yanında müşteri ihtiyacını da en iyi şekilde karşılayacak şekildedir. Her boyutta ve genişlikte kepenk yaptırma imkânınız bulunuyor. Firmamız işçilik ve ürün kalitesinde her zaman müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor.

Kalite Belgelerine Uygun Üretim

Firmamızın tüm ürünleri kalite belgelerine uygun olan ürünlerdir. Ürünlerin kalitesini resmi olarak da ortaya koyan tüm uygunluk belgeleri firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Kalite anlayışımız her zaman yüksek olup yıllarca sorunsuz kullanılabilecek ürünlerin satışını yapıyoruz. Kepenklerin tüm parçaların malzeme kalitesi de oldukça yüksek olup darbelere ve çeşitli dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı sağlamdır. Kolay kolay zarar görmediği gibi paslanma ya da çürüme gibi sorunlar da ortaya çıkarmamaktadır. Firmamız bu konuda son derece titiz bir çalışma ortaya çıkarıyor ve müşterilerine en iyi kalitede ürün temini sağlıyor. Ürünlerin montajında da her detaya önem verilerek ürünlerin kusursuz çalışacak şekilde kurulumu yapılıyor.